• Новак
bizofft Убава Згодна Мали и Исклучителна Име Место Картички за Вино Стакло, Хартија Свадба Име Место Картички, за Свадба Партија(Розева)

bizofft Убава Згодна Мали и Исклучителна Име Место Картички за Вино Стакло, Хартија Свадба Име Место Картички,

DEN 2184.00

Достапност
Достапно за нарачка

Употреба - се користи како вино стакло картичка, табела картичка, име на картичката, место картичка, итн.Совршен декор на врвот на една чаша со вино.Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Материјал : Хартија Тежина : Околу.Многу згодна и убава чаша картичка, украсени на купот, може да додадете многу убави на вашата страна / партија / свадбата.Овие убави место картички ќе дадат елегантна и исклучителен начин да било посебна прилика како што банкет, партија, церемонијата и собир.Ви благодариме за вашето разбирање. Тие се многу добар додаток за свадба декорација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80