• Новак
Врвка за околу Дланка Остатокот Palmrest Област Shield Покрие Со Touchpad Trackpad Заштитник на Кожата за 15.6 Toshiba Satellite L50-Б L50D-Б L50T-Б L50DT-Б L55-Б L55T-Б L55D-Б L55DT-Б серија (Мат црна palmrest капа

Врвка за околу Дланка Остатокот Palmrest Област Shield Покрие Со Touchpad Trackpad Заштитник на Кожата за 15.6

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

прилагодено дизајн, нема потреба да се намали со себе, се избегнат многу проблеми на комплицирано за сечење во една големина налепница.висок квалитет на винил налепница, не меур по апликацијата.заштита на дланка област од секојдневните гребнатини и долго време пот штета.само се вклопуваат L50-Б, L50 D-Б, L50 T-Б, L50 DT-Б, L55-Б, L55 T-Б, L55 D-Б, L55 DT-Б, ************* НЕ може да се вклопи во L50-А, L50 D-А, L50 T-А, L50 DT-А, L55-А, L55 T-А, L55 D-А, L55 DT-A. Пакетот вклучува : чекор по чекор инструкции x1 + palmrest заштитник x1; Ние дизајниран во сегменти (4 ленти/set) за полесен апликација.Внимание : ве Молиме проверете ги овие точки да се избегне купување на погрешно!!!Проверете ДАЛИ моделот на етикетата лепење на вашиот уред или модел во системот.тоа не може да се вклопи во L50-А, L50 D-А, L50 T-А, L50 DT-А, L55-А, L55 T-А, L55 D-А, L55 DT-А - L50-Б серија - L50 D-Б серија, како што се L50 D-Б-11 W, L50 D-Б-14 P итн. - L50 T-Б серија, како што се L50 T-Б-147, L50 T-Б-15 Z итн. - L50 DT-Б серија, како што се L55 DT-B5256, L55 DT-B5268, итн. - L55-Б серија, како што се L55-B5267, итн. - L55 T-Б серија, како што се L55 T-B5271,итн. - L55 D-Б серија, како што се L55 D-B5364,итн. - L55 DT-Б серија, како што се L55 DT-B5144,итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20