• Новак
welltopet Куче Обука Јака за Кучиња,Куче Шок Јака со Батерија Водоотпорен за Мали, Средни и Големи Кучиња со 4 Обука Режими Светлина Статични Шок Вибрации Бип,До 1600 ft Дал?

welltopet Куче Обука Јака за Кучиња,Куче Шок Јака со Батерија Водоотпорен за Мали, Средни и Големи Кучиња со

DEN 1367.52

Достапност
Достапно за нарачка

Контрола на вашиот далечински и испрати сигнали ( ѕвонење, вибрации, или стимулирање сензација) за вашето куче за да им помогне да се разбере "добро однесување" и "лошо однесување.Лошо однесување може да има негативно влијание на вашата врска со вашето куче и понекогаш тоа може да доведе до куче напуштање.Бидете внимателни со импакт режими, особено на повисоките нивоа на влијание секогаш треба да биде последниот режим се користи.Сепак, кога примачот е ангажиран во вода, ве молиме бидете сигурни дека полнење порта е затворена и не го стави во вода за долго време.Кога сте во потрага за да се подобри вашето куче однесувањето дома или во социјалната прилагодувања, welltopet Обука Јака е совршено решение за сите вашето куче на потребите за обука.Безбедно, хумано, и за ефективни, овие јаки се одлични за кучиња на сите облици, големини, и раси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п�

DEN 479.76

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

Шрафцигер Поставите 25 во 1 Torx Мултифункционален Отворање Поправка Алатка за Поставување Прецизност Шрафцигер

Тип : Поправка Алатки За Полнење, 2 Дршката во авијација алуминиум материјал производство, светлина и из�

DEN 383.76

Луксузен Одмор Масажа Стол Мулти Функција Интелигентни Слободно време за Чаир, Троседот Луксузни Електричен

1 Масажа моторот може да се прилагоди за да ви помогне да се опуштите и да се промовира циркулацијата на �

DEN 1166.40

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20