• Новак
CASEBUDi Crossbody Телефон Lanyard Компатибилен со Вклучени CASEBUDi Диск (Мал-Црна)

CASEBUDi Crossbody Телефон Lanyard Компатибилен со Вклучени CASEBUDi Диск (Мал-Црна)

DEN 407.52

Достапност
Достапно за нарачка

Мал Големина - Слободни Раце : Прошетка, во шопинг, или само на дружење дома, можете да одржите вашиот телефон рацете слободни.Ова е наједноставниот начин да го носат вашиот телефон без џеб или ташна.Удобен и Поврзано : Можете да одговорите на повиците и текстови додека сеуште во прилог на Crossbody.Може да се слушне на телефонот ѕвони, бидејќи тоа не е погребан во џеб, чанта, или се крие во друга соба.И вие не треба да се ископа во џеб или ташна да се повлече од вашиот телефон.Фати Моменти : камерата не е блокирана, така што можете да ги направите оние брзи слики, како западен gunslinger, без отстранување од lanyard.Вашиот телефон може да вртливата во место за пејзаж или портрет фотографии.Безбедност и сигурност : Одличен подарок за себе или некој кој живее сам и треба да имаат нивниот телефон рака, додека во својот дом.Се чувствуваат безбедност на постоење на вашиот телефон со вас во секое време без бореа во ташна или во џеб.Мал големина : Пад должина е прилагодлив 18" 24".Мал големина е совршена за жени под 5'4" Редовни големина : Пад должина е прилагодлив 26" 30".Редовни должина е совршен за жените повисоки од 5'4".CASEBUDi Crossbody Телефон Lanyard е Компатибилен вклучени CASEBUDi Диск.Мал големина : Пад должина е прилагодлив 18" 24".Мал големина е совршена за жени под 5'4" Редовни големина : Пад должина е прилагодлив 26" 30".Редовни должина е совршен за жените повисоки од 5'4".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76