• Новак
JKJF Вежба Малку Запре Јака Позиционер Прстен Сплит Прстен на Длабочина Престане да го Поставите со Клучните Хексагонална за Вежба Дрво - 8 Компјутери

JKJF Вежба Малку Запре Јака Позиционер Прстен Сплит Прстен на Длабочина Престане да го Поставите со Клучните

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Направен од висок квалитет на јаглероден челик, кој е издржлив и здрав за долгорочна употреба.Големина : 8 Големина Вежба Запре Во Собата, дијаметар на стоп јака се 1/8"/3мм, 3/16"/4mm, 1/4"/5мм, 5/16"/6mm, 3/8"/8мм, 7/16"/10мм, 1/2"/12mm, 5/8"/16mm.Дијаметарот на хексагонална е 2.5 mm.Боја : Црна.Се користи за да се поправи малку вежба и за ограничување на длабочина на ударна дупка, да ви помогне да го контролирате длабочината на дупката ќе се прецизно дупчење.Се користи за пресврт вежба битови, бред точка вежби или било видови на малку за да се спречи прекумерна вежба малку пенетрација.Пакет листата : 8 Големина Вежба Запре Сет со 1 Хексадецимален Клуч.Материјал : Направен од висок квалитет на јаглероден челик, кој е издржлив и здрав за долгорочна употреба.Големина : 8 Големина Вежба Запре Во Собата, дијаметар на стоп јака се 1/8"/3мм, 3/16"/4mm, 1/4"/5мм, 5/16"/6mm, 3/8"/8мм, 7/16"/10мм, 1/2"/12mm, 5/8"/16mm.Дијаметарот на хексагонална е 2.5 mm.Боја : Црна.Карактеристики : се Користат за да се поправат вежба малку и за ограничување на длабочина на ударна дупка, да ви помогне да го контролирате длабочината на дупката ќе се прецизно дупчење.Се користи за пресврт вежба битови, бред точка вежби или било видови на малку за да се спречи прекумерна вежба малку пенетрација.Пакување Листа : 8 Големина Вежба Запре Сет со 1 Хексадецимален Клуч.Услуги : Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди квалитетна и пријателска услуга.Ние се надеваме да ја добиете вашата задоволителен одговор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80