• Новак
G1/2 Конец за Бакар Кат Планината Подножјето на Возилото Вентил Кој Кат Планината Еден Педалата Вентил за Бања Слив Тапа Подножјето на Возилото Тапа

G1/2 Конец за Бакар Кат Планината Подножјето на Возилото Вентил Кој Кат Планината Еден Педалата Вентил за Бања

DEN 566.16

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за хотели, храна, фабрики, болници, оперативни соби и други јавни места.Тоа може да се ротира 360 степени за лесна контрола на водата тече, погоден за нога педалата чешми.На влезот и излезните цевки се G1/2 теми, кои се лесно да се инсталира и расклопување, чистење и санитарни.Користење на висока?квалитет на бакар материјал, силни и издржливи, висока цврстина и носат доказ.Површината е полиран и хром?позлатен, корозија?отпорни, ?'рѓа, долг животен век.Функција : 1. Погоден за хотели, храна, фабрики, болници, оперативни соби и други јавни места.2. Тоа може да се ротира 360 степени за лесна контрола на водата тече, погоден за нога педалата чешми.3. На влезот и излезните цевки се G1/2 теми, кои се лесно да се инсталира и расклопување, чистење и санитарни.4. Користење на висока?квалитет на бакар материјал, силни и издржливи, висока цврстина и носат доказ.5. Површината е полиран и хром?позлатен, корозија?отпорни, ?'рѓа, долг животен век.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Подножјето на Возилото Valve Material : Copper Applicable Вода Притисок : 8 Mpa shing Време : 4-8 Seconds Inlet Излезните Цевки : G1/2 Thread Weight : Прибл. 614g / 21.7 oz Length : Прибл. 20.5 cm / 8.1 in Package Листа : 1 x Подножјето на Возилото Valve2 x Screw Note : 1.Ве молиме овозможи 0?1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Foot Pedal Valve
Material:
Copper
Applicable Water Pressure:
8Mpa
shing Time:
4-8 Seconds
Inlet Outlet Pipes:
G1/2 Thread
Weight:
Approx. 614g / 21.7oz
Length:
Approx. 20.5cm / 8.1in
Package List:
1 x Foot Pedal Valve :
2 x Screw :
1.Please allow 0?1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20