• Новак
Пилула Машина Splitter, Висока Температура Отпорни Преносни Трајни Пилула Машина Едноставна Операција Мали Димензии за Патување за Дома

Пилула Машина Splitter, Висока Температура Отпорни Преносни Трајни Пилула Машина Едноставна Операција Мали

DEN 2001.60

Достапност
Достапно за нарачка

[Сечилото] медицината е намалување од нерѓосувачки челик сечилото, и не ќе биде тешко да се проголта, бидејќи таблети се премногу големи. [Преносни] Мал во големина, преносни, не заземаат простор, лесно за чување, и погодна за семејството употреба, патување употреба, и надвор од домашна употреба. [Лесен за Употреба] Употреба на оваа пилула машина за постојано ротира и мелење, можете лесно може да се мелење парична казна во прав, кој е лесен за употреба. [Висока Температура Отпорни] Оваа пилула машина е отпорна на висока температура, не е лесно да избледи, и не е лесно да се промени бојата. [Nontoxic Невкусна] Направени од високо квалитетни материјали, пилулата машина е nontoxic, невкусна, здрава и еколошки.Функција : 1. [Сечилото] медицината е намалување од нерѓосувачки челик сечилото, и не ќе биде тешко да се проголта, бидејќи таблети се премногу големи.2. [Висока Температура Отпорни] Оваа пилула машина е отпорна на висока температура, не е лесно да избледи, и не е лесно да се промени бојата.3. [Nontoxic Невкусна] Направени од високо квалитетни материјали, пилулата машина е nontoxic, невкусна, здрава и еколошки.4. [Лесен за Употреба] Употреба на оваа пилула машина за постојано ротира и мелење, можете лесно може да се мелење парична казна во прав, кој е лесен за употреба.5. [Преносни] Мал во големина, преносни, не заземаат простор, лесно за чување, и погодна за семејството употреба, патување употреба, и надвор од домашна употреба.Спецификација : Предмет Тип : Пилула Cutter Material : Plastic Applicable Сценарија : Дома, на Патување, надвор од Домашна Употреба Пакет Листа : 1 x Pill Машина.

Спецификацијата

Item Type:
Pill Cutter
Material:
Plastic
Applicable Scenarios:
Home, Travel, out of Home Use
Package List:
1 xPill Cutter :

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20