• Новак
Aexit JR-1220-2X Завртка Засилувач Инсталација Ternimals Моќ Линија Бучава бучавата ЕМИ Филтри Филтер

Aexit JR-1220-2X Завртка Засилувач Инсталација Ternimals Моќ Линија Бучава бучавата ЕМИ Филтри Филтер

DEN 336.00

Достапност
Достапно за нарачка

Модел Бр. : JR-1220-2 X; Номинална Напон : AC115/250 V, 50/60 Hz.Номинална Струја : 20 A; Inductance(L) : 4 x 0.5 мз.Capacitance : Cx : 3 x 0.1 u F, Cy : 2 x 3300p F; Отпор(R) : 1 MΩ.Работна Температура : -25°C+85°C; База Дупка Со Дијаметар : 0.181".База Дупки На Теренот : 2.44"; Theaded Ternimals Кол(Приближно) : 0.142";.Главната Големината на Телото(Приближно) : 1.97" x 1.7" x 1.1"(L*W*T);Надворешен Материјал : Метал;Боја : Сребро Тон;Нето Тежина : 270g;Пакет Содржина : 1 x Моќ Линија EMI Филтер;Карактеристики : метал надворешна школка, завртка терминали, компактен дизајн;Апликации : дигитална опрема, мерни инструменти, фабрика автоматизација на опрема, канцелариски автоматизација опрема, како копирање и факс машини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76