• Новак
MACHEREY-NAGEL 763232.46 NUCLEOSHELL RP 18plus HPLC Колоната, Аналитички, 2.7 µm, 50 mm Должина, 4.6 mm ID, L1 USP

MACHEREY-NAGEL 763232.46 NUCLEOSHELL RP 18plus HPLC Колоната, Аналитички, 2.7 µm, 50 mm Должина, 4.6 mm ID,

DEN 21583.68

Достапност
Достапно за нарачка

Врз основа на јадро-школка честички технологија за брзо и ефикасно HPLC.Hydrophobic C18 фаза со различни поларните селективност, идеален метод за развој.Одлични перформанси под високо воден услови.Погоден за LC/Г-ѓа NUCLEOSHELL core-школка силициум фази на HPLC.NUCLEOSHELL Core-школка технологија обезбедува.Подобра резолуција во долниот дел на грбот притисок и пократко задржување на време.Цврсто јадро на силициум диоксид.Хомогена школка на porous силициум.Највисока ефикасност во споредба со традиционалните целосно porous материјали.Големина на честички 2. 7 µm (core 1. 7 µm); специфични површината 130 m2/g.RP 18 и RP 18plus фази се исто така достапни со големина на честички 5 µm (јадро 3. 8 µm); специфични површината 90 m2/g.Во долниот дел на притисок, исто така, овозможува употреба на конвенционалните LC системи.Притисок стабилност до 600 бар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76