• Новак
Монасите Крпа со Означени Линии - 59×79 во Голем Памук Tufting Крпа DIY рачно изработени Везана Основно Килим Крпа за Tufting Пиштол, Удар со Игла, Везови Занаети, DIY Тепих

Монасите Крпа со Означени Линии - 59×79 во Голем Памук Tufting Крпа DIY рачно изработени Везана Основно Килим

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

Запечатени Работ Tufting Ткаенини : Четири страни на шиење ткаенина се запечатени нагоре, па рабовите нема да бидат расфрлани кога ќе работат.Подобрување на DIY искуство и ефикасност.Ти нема повеќе да биде нарушен од страна неуредна линии кога килим на одлуки.Tufting Ткаенина со Означени Линии : Таму ќе биде хоризонтална жолта означување на линија покрива целото шиење ткаенина.Нека имате референца да се суди дали насока на линија е точно кога ќе се кандидира линија.Прават DIY полесно означени со линија на голем занает, и тоа е се пријателски за почетник како и.Голем Везана Ткаенини : големината на tufting платно е 59×79 инчи, што е доволно голем да ги исполни вашите разни DIY потреби.Можете исто така да се подели ги во неколку делови да се создаде повеќе мали везови.Широко се Користи : Направен од висок квалитет на мека ткајачки крпа, може да се користи за tufting пиштол/ tufting машина/ удар игла да направи тепих, ѕидни hangings, tablecloths, везови занаети, перници, перничиња, итн.Ја користите вашата сопствена креативност да направат се што ви се допаѓа.Значајно Програма : Оваа едноставна DIY удар игла крпа може да се подобри вашата рацете на способност, и исто така можете да креирате со вашите деца и пријатели, зголемување на чувства и зрачат имагинација со нив.Лично се направи перница/ѕидот украс како подарок за вашето семејство и пријатели да се направи подарок повеќе значајни.основно килим tufting крпа материјали извезени ткаенина монаси крпа за килим на одлуки!!!Спецификација : - Материјал : памук - Големина : 59×79 - Боја : Бела Пакет се Вклучуваат : 1× Tufting крпа.

Спецификацијата

- Material:
cotton
- Size:
59×79
- Color:
White
- Package Include:
1× Tufting cloth :

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20