• Новак
Стакло Вшмукување Чаша, Чаша Extractor, Отпорни на Керамички Плочки

Стакло Вшмукување Чаша, Чаша Extractor, Отпорни на Керамички Плочки

DEN 352.56

Достапност
Достапно за нарачка

Вшмукување плоча е направена од технологијата за компресија, што е повеќе флексибилен, силна адсорпција и не е лесно да падне.Не се лизга се справи со дизајниран, удобно на допир, лесно да се фати објекти, едноставни за употреба.Дизајниран од чак задебелување не само да се зајакне adsorptive сила на производот, но, исто така, направи производот не е лесно да се деформира.Лесни заклучување на уредот може да се управува со нежно притиснете на повлече.Тоа е лесно и работната енергија.Направени од премија на пластика и гума, тоа е интегриран и трајни, не е лесно да се деформирани.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вшмукување Чаша Lifter Material : Plastic Color : Orange Chassis Дијаметар : Прибл. 120mm/4.7 in Horizontal Вшмукување : Прибл. 50kg/110.2 lbs Vertical Вшмукување : Прибл. 35kg/77.2 lbs Scope на Употреба : Стакло, подот или керамички плочки, автомобил школки и други објекти без пречки или holes Function : На вшмукување чаша е главно се користи за да се добие стакло плочки на подот, статични рака алатки, употреба на цврстина и деформација на гума шасија да се создаде вакуум, и употреба на атмосферскиот притисок за вшмукување на стоки цврсто да се постигне целта на подигање и утовар и истовар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20