• Новак
Контрола Вентил, Единствен Начин Проток на Воздух Вентил, за Кислород Пумпа за Аерација Додатоци за Aquaculture

Контрола Вентил, Единствен Начин Проток на Воздух Вентил, за Кислород Пумпа за Аерација Додатоци за Aquaculture

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе типови на располагање, можете да изберете во зависност од вашите вистински потреби.Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, мазна површина, долг животен век.Се користи за аквариум и aquaculture апликации.Воздухот лост вентил може да биде поврзан аквариум цевки.Кислород пумпа за аерација додатоци, може да се користи за шант гас.Со проток контрола вентил, точно да се прилагоди на протокот на воздух, лесно ракување.Карактеристики : 1. Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, мазна површина, долг животен век. 2. Кислород пумпа за аерација додатоци, може да се користи за шант гас. 3. Со проток контрола вентил, точно да се прилагоди на протокот на воздух, лесно ракување. 4. Повеќе типови на располагање, можете да изберете во зависност од вашите вистински потреби. 5. Се користи за аквариум и aquaculture апликации.Воздухот лост вентил може да биде поврзан аквариум цевки.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : нерѓосувачки steel Color : Како Слики Shown Type : 2 начин, 4 начин, 6 начин(изборен)Должина : 2 начин=3.7 cm/1.5, а во 4 патот=7.7 cm/3во, 6 патот=11.5 cm/4.5 in Suitable црево : текст терминал одговараат 8мм внатре дијаметар црево; излезен терминал одговараат 4mm внатре дијаметар на цревото.Пакет листа : 1 * Проток на Воздух Splitter.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20

Шрафцигер Поставите 25 во 1 Torx Мултифункционален Отворање Поправка Алатка за Поставување Прецизност Шрафцигер

Тип : Поправка Алатки За Полнење, 2 Дршката во авијација алуминиум материјал производство, светлина и из�

DEN 383.76

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п�

DEN 479.76

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76