• Новак
6Pcs Електрични Чекан Конкретни Малку Сет Хром Челик Директно месо тело Дупчење Алатка, 160mm

6Pcs Електрични Чекан Конкретни Малку Сет Хром Челик Директно месо тело Дупчење Алатка, 160mm

DEN 460.56

Достапност
Достапно за нарачка

Поле НА ПРИМЕНА : Погоден за дупчење бетон, ѕидарија и други материјали. 40 ХРОМ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ : вежба малку е направен од 40 хром челик, и главата се запечатени од страна на YG8 C легури, кој е многу силен и издржлив.ШЕСТ ГОЛЕМИНИ : Шест големини на електрично чекан вежба комбинација, имено 6mm / 0.24 инчен, 8mm / 0.31 инчен, 10мм / 0.39 инчен, 12mm / 0.47 инчен, 14mm / 0.55 инчен, 16mm / 0.63 инчен; должина : 160mm / 6,3 инчи.ОСТРИ најсовремена : сечење На работ е многу остар, што го прави дупчење процесот на многу лесен и удобен.ДИРЕКТНО месо тело ДИЗАЈН : На вежба има директно месо тело дизајн, погоден за производство на електрична чекани.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вежба Bit Materials : 40 Хром Челик + YG8 C Alloy Quantity : 6 Pcs Package Тежина : 416g Length : 160mm / 6.3 inch Six Големини : 6mm / 0.24 инчен, 8mm / 0.31 инчен, 10мм / 0.39 инчен,12mm / 0.47 инчен, 14mm / 0.55 инчен, 16mm / 0.63 inch Package се Вклучени : 1 x Вежба Малку (6mm)1 x Вежба Малку (8мм)1 x Вежба Малку (10мм)1 x Вежба Малку (12mm)1 x Вежба Малку (14mm)1 x Вежба Малку (16mm).

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Drill Bit
Materials:
40 Chrome Steel + YG8C Alloy
Quantity:
6Pcs
Package Weight:
416g
Length:
160mm / 6.3inch
Six Sizes:
6mm / 0.24inch, 8mm / 0.31inch, 10mm / 0.39inch,12mm / 0.47inch, 14mm / 0.55inch, 16mm / 0.63inch
Package Included:
1 x Drill Bit (6mm) :
1 x Drill Bit (8mm) :
1 x Drill Bit (10mm) :
1 x Drill Bit (12mm) :
1 x Drill Bit (14mm) :
1 x Drill Bit (16mm) :

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76