• Новак
OLED Екран Модул 1pc Повисок Сооднос на Контрастот на Екранот Одбор 1.3 инчен BlueText Боја Брз Одговор Време 128X64 за MP3

OLED Екран Модул 1pc Повисок Сооднос на Контрастот на Екранот Одбор 1.3 инчен BlueText Боја Брз Одговор Време

DEN 1478.40

Достапност
Достапно за нарачка

Работат без осветлување, на OLED дисплеј модул може да им даде надвор на светлината од себе.Ова е 1.3 инчен OLED екран од модулот на 128x64 резолуција во која emissive electroluminescent слој е слој на органско соединение кое емитира светлина во одговор на електрична струја.OLEDs, исто така, имаат многу побрзо времето за одговор од ЛЦД.Екранот со мала димензија е многу погодна за MP3, функцијата мобилен телефон, паметни здравје уред, итн.Во ниска амбиентниот светлосни услови како што е темна соба, на OLED екран може да се постигне поголема разлика отколку LCD екран.Ова е 1.3 инчен OLED екран од модулот на 128x64 резолуција во која emissive electroluminescent слој е слој на органско соединение кое емитира светлина во одговор на електрична струја.Работат без осветлување, на OLED дисплеј модул може да им даде надвор на светлината од себе.Во ниска амбиентниот светлосни услови како што е темна соба, на OLED екран може да се постигне поголема разлика отколку LCD екран.OLEDs, исто така, имаат многу побрзо времето за одговор од ЛЦД.Екранот со мала димензија е многу погодна за MP3, функцијата мобилен телефон, паметни здравје уред, итн.Спецификации : Големина на Екранот : 1.3"Text Color : Blue Резолуција : 128x64 Driver IC : SSD1106 Input Напон : 3.3 V/5 VPins : GND : (Земјата) VCC : (Моќ) SCL : (Часовник) СДА : (Дата Кабел) Пакетот Вклучува : 1 x OLED Дисплеј Модул Забелешка : Овој комплет бара одредени стручни знаења и способност, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да се жица и го користат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20