• Новак
Супер Силен Магнет, N35 82lbs/37KG Влече Сила на Магнетно Риболов Кука Тешки Професионални Практични за Пронаоѓање за Спасување

Супер Силен Магнет, N35 82lbs/37KG Влече Сила на Магнетно Риболов Кука Тешки Професионални Практични за Пронаоѓање

DEN 318.96

Достапност
Достапно за нарачка

Риболов магнет држи најдобар дизајн, што значи дека таа донесува Ni + Cu + Ni три-слој на кожата.Се користи за да виси и одредување на украсни мали предмети, во канцеларии, домови и други места, на пример магнетни кука држи голема практичност.Denpends на постојан магнетна сила, риболов магнет обезбеди сјајна и ' рѓа-доказ обложен челик чаши, кои може да обезбеди заштита на магнет и помогне chipping или пукање.Се применува за мали реки да го спасат изгубени adsorbable објекти, како кревање магнет може да биде корисно.Подобрена за повеќе издржливост, оваа магнетен кука го задржува гарантиран квалитет, кој е изграден за да строга контрола на квалитетот стандарди.Функција : 1. Се користи за да виси и одредување на украсни мали предмети, во канцеларии, домови и други места, на пример магнетни кука држи голема практичност.2. Риболов магнет држи најдобар дизајн, што значи дека таа донесува Ni + Cu + Ni три-слој на кожата.3. Подобрена за повеќе издржливост, оваа магнетен кука го задржува гарантиран квалитет, кој е изграден за да строга контрола на квалитетот стандарди.4. Denpends на постојан магнетна сила, риболов магнет обезбеди сјајна и ' рѓа-доказ обложен челик чаши, кои може да обезбеди заштита на магнет и помогне chipping или пукање.5. Се применува за мали реки да го спасат изгубени adsorbable објекти, како кревање магнет може да биде корисно.Спецификации : Предмет Тип : Магнетни hook Material : Magnet Maximum Товарот : Прибл. 82lbs/37 KG (Adsorbed железо е рамна, без unevenness, и дебелина е поголема од 3cm да се постигне максимална товарот напнатост)Модел : D42 Magnetic Ниво : N35 Diameter : Прибл. 42mm / 1.7 in Thickness : Прибл. 8.8 mm / 0.3 in Weight : Прибл. 98 g / 3.5 оз Пакет Листа : 1 x Магнетни Кука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20