• Новак
BWLZSP G1/2 Конец за Бакар Кат Планината Подножјето на Возилото Вентил Додатоци за Бања Слив Тапа, Нога Педалата Вентил Кат Подножјето на Возилото Вентил Тапа

BWLZSP G1/2 Конец за Бакар Кат Планината Подножјето на Возилото Вентил Додатоци за Бања Слив Тапа, Нога Педалата

DEN 900.00

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за хотели, храна, фабрики, болници, оперативни соби и други јавни места.Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Подножјето на Возилото Вентил Материјал : Бакар Применливи Вода Притисок : 8 Mpa.Испирање Време : 4-8 Секунди Влезот Излезните Цевки : G1/2 Нишка Тежина : Околу. 614g / 21.7 оз Должина : Околу. 20.5 см / во 8.1.Употреба на високо‑квалитет бакар материјал, силни и издржливи, со голема цврстина и отпорност на абење.Површината е полиран и хром‑позлатен, корозија‑отпорни, анти‑ ' рѓа, долг животен век.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Подножјето на Возилото Вентил Материјал : Бакар Применливи Вода Притисок : 8 Mpa Испирање Време : 4-8 Секунди Влезот Излезните Цевки : G1/2 Нишка Тежина : Околу. 614g / 21.7 оз Должина : Околу. 20.5 cm / 8.1 во Пакет Листа : 1 x Подножјето на Возилото Valve2 x Завртка Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

12mm Навој гуми Анти-Пропадна Ноктите Волфрам Челик Ноктите за Снег Пропадна Превенција 80PCS Мали Навој Анти-Пропадна

Материјал; помине ракав : јаглероден челик, алуминиум / помине основни : зацементира карбид.Карактерист

DEN 379.20