• Новак
Заменете го Екранот На Допир екран на Допир Панел за Galaxy Tab 4 7.0 / T239 (Црн) (Боја : Црна)

Заменете го Екранот На Допир екран на Допир Панел за Galaxy Tab 4 7.0 / T239 (Црн) (Боја : Црна)

DEN 297.60

Достапност
Достапно за нарачка

Пред да се обидете било поправка, бидете сигурни дека земјата себе е ESD (електро статични празнење) на рака.Лесен и интуитивен, јасни слики, издржливи.Ако тоа не може да го покаже, ве молиме контактирајте со нас на многу прв пат.Пред Инсталацијата Notes1. Совети 1 : Тест пред инсталацијата Кога тестирањето, не се отстрани било каква заштитна фолија или ознаки.Контакт телефон нови концепти и чувства. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. Совети 2 : Симулира тестирање Екран замена е многу кревка производ.На ракопис е мазна, раката се чувствува удобно, на екранот е чиста, и на изглед е убава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п�

DEN 479.76

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76

Шрафцигер Поставите 25 во 1 Torx Мултифункционален Отворање Поправка Алатка за Поставување Прецизност Шрафцигер

Тип : Поправка Алатки За Полнење, 2 Дршката во авијација алуминиум материјал производство, светлина и из�

DEN 383.76

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п�

DEN 479.76