• Новак
Almencla Една Фаза AC EMI Филтер, HA32L-10A

Almencla Една Фаза AC EMI Филтер, HA32L-10A

DEN 1848.00

Достапност
Достапно за нарачка

Сосема нов, Висок квалитет.Напон AC : 250 V, Тековната 10 A.Еден 10 A, 250 VAC EMI Филтер.Фреквенција - Оперативни : 50 - 60 Hz.Филтер Тип На : Слободен Фаза.Опис : - Еден 10 A, 250 VAC EMI Филтер - Сосема нови, Високо квалитетни - Филтер Тип на : слободен Фаза - AC : 250 V, Тековната 10 A - Фреквенција - Оперативни : 50 - 60 Hz Specification : - Номинална фреквенција 1 (MHz) - Прилагодете ја фреквенцијата разликата 1 (MHz) - Температура фреквенција разликата 1 (MHz) - Вкупно фреквенција разликата 1 (MHz) - Оптоварување capacitance 1 (pc) - Оптоварување резонанца отпор 1 (Ω) - Побудување ниво 1 (m W) - Референтна температура 1 (°C) - Вметнување на косата 1 (d B) - Stopband слабеењето 1 (d B) - Текст отпорност 1 (kΩ) - Излезна отпорност 1 (kΩ)Пакетот Вклучува : 1 x EMI Филтер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат