• Новак
НАЛОЗИТЕ 66 Жици Блок Пре-Жичен со 2 Женски 25 Пар Telco Конектори

НАЛОЗИТЕ 66 Жици Блок Пре-Жичен со 2 Женски 25 Пар Telco Конектори

DEN 363.36

Достапност
Достапно за нарачка

Еден пред-жичен женски Amphenol конектор го олеснува процесот на инсталација.Еден пред-жичен женски Amphenol конектор го олеснува процесот на инсталација.Дизајниран за податоци, глас, ТК системи, и низок напон телекомуникациска опрема.Перформанси надминува Категорија 5e поврзување на хардвер барања наведени во ВРАТОТ/EIA-568-Б. 2. Издржлив и силен големо влијание пламен retardant материјал.Вклучува 89 D монтажа заградата за монтирање на ѕид.НАЛОЗИТЕ 66 Жици Блок со Telco обезбедува јасна демаркацијата точка помеѓу Телефонска Компанија и клиент во сопственост на опрема.НАЛОЗИТЕ 66 Жици Блок е наменета за брзо инсталација на кабли, телефонски системи, ТК системи, и други низок напон Телекомуникациска опрема.Секој Блок е пре-прекинат и фабрика се тестирани за заштеда на скапоцената инсталација време и труд часа.Дизајниран за ѕид инсталации, блок е пре-монтирани на 89 D заградата.Блок Вклучува шарки покрие за да се заштити од сите отпуштања од прашина и нечистотија.Блок е достапен во 25 пар/1-Telco верзија или 50 пар/2-Telco верзија (Достапно со женски конектори само).Вклучува Капак & 89 D заградата.Features Single пред-жичен женски Amphenol конектор го олеснува процесот на инсталација.Дизајниран за податоци, глас, ТК системи, и низок напон телекомуникациска опрема.Перформанси надминува Категорија 5e поврзување на хардвер барања наведени во ВРАТОТ/EIA-568-Б. 2.Издржлив и силен големо влијание пламен retardant материјал.Вклучува 89 D монтажа заградата за монтирање на ѕид.Accommodates 66 жици блок премостување клипови.Отстранлив шарки покритие предвидено.Прифаќа 22-26 AWG.Димензии : 10" H x 3.30" W x 3.00" D.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76