• Новак
Romax Стакло Вежба Малку 1/4 инчи, Плочка Вежба Малку 1/4 инчи, Висока Температура Brazed Карбид Совети, Копје Главата за Висока Брзина, Дупчење Шишиња, Стакло, Плочки, Мерме?

Romax Стакло Вежба Малку 1/4 инчи, Плочка Вежба Малку 1/4 инчи, Висока Температура Brazed Карбид Совети, Копје

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Мултифункционален] Совршен алат за дупчење Стакло, Плочки, Мермер, Керамички, Шишиња, Огледало, Бетон, Тули, Пластика и Дрво. [Висока Живот Време] Висока Температура Brazed Карбид Совети со засилен главата помогне да се намали стресот, да се спречи малку пукање и да се обезбеди подолг живот. [Прецизност и Брзо] Копје Главата решава малку талкаат и малку одење и им овозможува на битови да се вежба побрзо, што го чисти и точни дупки. [ВАЖНО] Лулка на вежба во кружни движења му помага да се намали!. [ВНИМАНИЕ] ги Користите постојан проток на coolant и јасно чипови често да го продолжи животниот век.ВАЖНО!Лулка на вежба во кружни движења му помага да се намали!Опис Стакло и Плочка Вежби функција на Висока Температура Brazed Карбид Копје Главата Копје совет дизајн за голема брзина, високо ефикасност.Добри перформанси, што го чисти и точни дупки Совршен алат за дупчење Стакло (не калено), Плочки, Мермер, Керамички, Шишиња, Огледало, Бетон, Тули, Пластика и Дрво.Како што дупчење стакло, бања и туш инсталација, дупчење и прицврстување на ретровизори, подесување на конкретни завртки во плочки и многу повеќе Additonal Info-Висока Температура Brazed Карбид -Копје Главата Директно месо тело Функција *Висока Температура Brazed Карбид Совет *Копје Глава * Директно месо тело *Користете постојан проток на coolant и јасно чипови често *светлина се хранат со постојан притисок на 25 SFM (300 до 600 ВРТЕЖИ во минута) се препорачува *Избегнувајте вибрации и прекумерен стрес *не користете влијание режим на вежби или чекани *Материјал треба да бидат поддржани со дрво или гума за поддршка за време на вежба пробив *Чувајте вежба остар за да се елиминира голем притисок Технички Спецификации *Тип на Производ : Стакло & Плочка Вежба *Материјал : Јаглероден Челик *Дијаметар : 1/4 инчи (6 мм) *месо тело Вид : Прав Момент *Тип : Копје Глава *Заврши : Црна Обложени *Совет Материјал : Brazed Карбид.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20