• Новак
1 Оддел Комерцијални Нерѓосувачки Челик PrepUtility Потоне со Заградата за Отворен и Затворен Угостителство Ресторан Болница, Мултифункционални Еден Кујна Миење Слив

1 Оддел Комерцијални Нерѓосувачки Челик PrepUtility Потоне со Заградата за Отворен и Затворен Угостителство

DEN 1312.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било какви проблеми со стоката, или било какви проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа 2.Премиум Материјал - Комунални Потоне е изградена од премиум 18 Мерач на 304 нерѓосувачки челик кој има одлична отпорност на корозија, оксидација отпор, и сила.Име : Комерцијални Одделение Првично Потоне Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : A : 50×37×75см, Базен големина : 48 × 35 × 21cm Б : 55×40×75см, Базен големина : 53 × 38 × 21cm Производ процес : цртање процес (не-стап масло) поле на примена : градинка, градилиштето, менза, супермаркет, ресторан, кујна, хотел Пакет вклучувајќи 1 × Заградата потоне 1 × Топла и ладна тапа 1 × Сите челик филтер 1 × Мозоци цевка 1 × Доводна цевка 1 × Топла и ладна вода доводна цевка 2 × Агол вентил Вниманието : 1.Времето за испорака е 15 - 25 дена.Ако тоа не може да се направи сте задоволство, ве молиме контактирајте не директно, ќе ја добиете вашата сите пари назад без прашање.Своите трајни изградба обезбедува стабилност за да се помогне да се обезбеди подолг животен век во повеќето средини.Тоа е многу погодно да се исчисти и нема да ја напушти нечистотија. 100% Гаранција за квалитет - Нашите потоне сет Вклучува 1 × Заградата потоне, 1 × Топла и ладна тапа, 1 × Сите челик филтер, 1 × Мозоци цевка, 1 × Доводна цевка, 1 × топла и ладна вода доводна цевка, 2 × Агол вентил.Бранеа заврши,Чувствувате undercoating за додаде звучна изолација, цевка од Нерѓосувачки челик и амортизерите се олесни задржување на водата и да се спречи излишни нечистотии од притискање на системот на цевки.Тоа е многу лесно да се соберат и да ја инсталирате, вклучувајќи се што ви треба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:6524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п�

DEN 479.76

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п�

DEN 479.76