• Новак
Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката; градилиштето; Индустрија; Декорација, 150(MM), Сребро, 1

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

DEN 252.00

Достапност
Достапно за нарачка

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржување, дома, на отворено, индустриска област, производство работилница, итн.Применливи луѓето : се погодни само за возрасни.Максималната далечина на вилицата отворање : 30millimeter.Тоа е разумен дизајн, направен од високо-густина материјали, и стабилна структура.Одговара за овие прилики : Отворено за Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката; градилиштето; Индустрија; Декорација; Хардвер Продавница; Дневни Домаќинство Бои : Сребрена Материјали : Челик Производ Облик : Неправилен Облик Целосно Нето Тежина : 120(G) Производ Должина : 150(MM) Пакет Листа : 1 X клуч.Опис : Тоа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата е Применливо прилики : авто поправка, одржување, дома, на отворено, индустриска област, производство работилница, итн Применливи луѓето : се погодни само за возрасни Максималната далечина на вилицата отворање : 30millimeter има разумен дизајн, направен од високо-густина материјали, и стабилна структура има силна анти-шок способност, не е лесно да се скрши, наведнуваат На производ има висока димензионални точност и долг животен век Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата Главно се користи во нафта, хемиски, металургија, производство на енергија, нафта рафинирање, бродоградба, петрохемиската, машини и други индустрии, Главно, се користат во нафта, хемиски, металургија, производство на енергија, нафта рафинирање, бродоградба, петрохемиската, машини и други индустрии надворешниот површински третман процесот на ова клуч : електрофореза Предупредуваат Совети : 1. Чувајте се далеку од децата 2. Да се чува далеку од голема температура места 3. Стави го на ниска позиција за да се избегнат повреди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZXCVBNM Ѓубрето Чевли Кабинет Складирање Организатор Дрвени Чевли Кабинет Организатор Тенок Чевли Кабинет entryway(Боја:7524120cm)

тоа е особено погоден за жените чевли, детски чевли, спортски чевли, кошарка чевли, кожени чевли и флип п

DEN 479.76

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76