• Новак
Naisde Мулти-Функција Мини Биг Отвори Универзална Одбор 3 Инчен 115 4inch Широк Устата Клуч Јаглероден Челик Прилагодлив Клуч со Силна Менгеме Сила Spanner Алатки за Демонтаж

Naisde Мулти-Функција Мини Биг Отвори Универзална Одбор 3 Инчен 115 4inch Широк Устата Клуч Јаглероден Челик

DEN 931.20

Достапност
Достапно за нарачка

ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : рачката на голема уста клуч е краток и тесен, и просторот е лесен за употреба.КОМПАКТЕН И ПРЕНОСЛИВ : Компактен и пренослив челик клуч, лесен и удобен за носење и употреба за време на излегување.ДОБРО НАПРАВЕНИ : изработена од Јаглероден челик,кој прави широк-устата менгеме силна и не е лесно да се оштети додатоци.ТОЧНИ ТУРБИНА : точни турбина цевка на широко отворен клуч соработува тесно со црв, кој може да се постигне флексибилни, брз, силен torsion.ШИРОКО се КОРИСТИ : Ова прилагодлив клуч одговара за индустриски, механичка поправка, авто поправка, електронски одржување.Опис : Боја : Multicolor.Објектот Големина : Прибл.(L)115mm.Главен Материјал : Јаглероден челик.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме you Package Including1 PC Широк Устата Клуч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00