• Новак
6Pcs/set Електрични Ротациони Чекан Конкретни Вежба Малку Комплет Хром Челик Директно месо тело Дупчење Алатка Поставен Ѕидот Ѕид на Патот

6Pcs/set Електрични Ротациони Чекан Конкретни Вежба Малку Комплет Хром Челик Директно месо тело Дупчење Алатка

DEN 460.56

Достапност
Достапно за нарачка

НАДГРАДБА МАТЕРИЈАЛ : тело направени од 40 хром челик, шефот заварени од YG8 C легури, оваа Вежба Малку е многу цврсти и издржливи.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : сечење на работ е многу остар, прави дупка дупчење процес стане многу лесен и удобен.ТЕМА : права месо тело дизајн, погоден за производство на електрична чекан Само.ПРИМЕНА : применливи за дупчење бетон, ѕидарија и други материјали.РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ : од шест големини, имено, 6mm / 0.24 инчен, 8mm / 0.31 инчен, 10мм / 0.39 инчен, 12mm / 0.47 инчен, 14mm / 0.55 инчен, 16mm / 0.63 инчен; должина : 160mm / 6.3 инчи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Вежба Малку Материјали : 40 Хром Челик + YG8 C Легура Количина : 6 Pcs Пакет Тежина : 416g Должина : 160mm / 6.3 инчи Шест Големини : 6mm / 0.24 инчен, 8mm / 0.31 инчен, 10мм / 0.39 инчен,12mm / 0.47 инчен, 14mm / 0.55 инчен, 16mm / 0.63 инчен Пакет се Вклучени : 1 x Вежба Малку (6mm) 1 x Вежба Малку (8мм) 1 x Вежба Малку (10мм) 1 x Вежба Малку (12mm) 1 x Вежба Малку (14mm) 1 x Вежба Малку (16mm).

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Drill Bit
Materials:
40 Chrome Steel + YG8C Alloy
Quantity:
6Pcs
Package Weight:
416g
Length:
160mm / 6.3inch
Six Sizes:
6mm / 0.24inch, 8mm / 0.31inch, 10mm / 0.39inch,12mm / 0.47inch, 14mm / 0.55inch, 16mm / 0.63inch
Package Included:
1 x Drill Bit (6mm) :
1 x Drill Bit (8mm) :
1 x Drill Bit (10mm) :
1 x Drill Bit (12mm) :
1 x Drill Bit (14mm) :
1 x Drill Bit (16mm) :

Со стоката дадена додека купуваат

Луксузен Одмор Масажа Стол Мулти Функција Интелигентни Слободно време за Чаир, Троседот Луксузни Електричен

1 Масажа моторот може да се прилагоди за да ви помогне да се опуштите и да се промовира циркулацијата на �

DEN 1166.40

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80