• Новак
Sorand Проток на Воздух Вентил, Контрола Вентил, Аквариум за aquaculture Апликации за Додатоци за

Sorand Проток на Воздух Вентил, Контрола Вентил, Аквариум за aquaculture Апликации за Додатоци за

DEN 895.20

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, мазна површина, долг животен век.Се користи за аквариум и aquaculture апликации.Воздухот лост вентил може да биде поврзан аквариум цевки.Повеќе типови на располагање, можете да изберете во зависност од вашите вистински потреби.Кислород пумпа за аерација додатоци, може да се користи за шант гас.Со проток контрола вентил, точно да се прилагоди на протокот на воздух, лесно ракување.Карактеристики : 1. Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, мазна површина, долг животен век. 2. Кислород пумпа за аерација додатоци, може да се користи за шант гас. 3. Со проток контрола вентил, точно да се прилагоди на протокот на воздух, лесно ракување. 4. Повеќе типови на располагање, можете да изберете во зависност од вашите вистински потреби. 5. Се користи за аквариум и aquaculture апликации.Воздухот лост вентил може да биде поврзан аквариум цевки.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : нерѓосувачки steel Color : Како Слики Shown Type : 2 начин, 4 начин, 6 начин(изборен)Должина : 2 начин=3.7 cm/1.5, а во 4 патот=7.7 cm/3во, 6 патот=11.5 cm/4.5 in Suitable црево : текст терминал одговараат 8мм внатре дијаметар црево; излезен терминал одговараат 4mm внатре дијаметар на цревото.Пакет листа : 1 * Проток на Воздух Splitter.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80