• Новак
DOEKGE Деца У Облик Четка за заби, 360° Темелно Чистење Целата Уста, Заби Четка, Меки Силиконски Влакна Цртан филм Прирачник четкичка за Заби за Момчиња и Девојчиња 2-6Y Си

DOEKGE Деца У Облик Четка за заби, 360° Темелно Чистење Целата Уста, Заби Четка, Меки Силиконски Влакна Цртан

DEN 1581.60

Достапност
Достапно за нарачка

Единствена U-облик четка глава е направен од храна одделение силика гел, која е мека и издржливи и безбедни за децата.На ергономски U-облик четка главата е погодна за формата и механика на децата забната структура.Наменети за деца е деликатна непцата и чувствителни заби. 360-степен меки рабови околу забите, обезбедување удобно четкање чувство, ефективна длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, и заштита на децата забната глеѓ.Интересен дизајн го прави лесно и забавно за децата на возраст од 2 и погоре, за да ги измијат забите.Се привлечат децата да падне во љубов со четкање на забите.Лесен за употреба.Стискаш на паста за заби и се тресат тоа во устата за чистење на забите.лесен и удобен. 1. Единствена U-облик четка глава е направен од храна одделение силика гел, која е мека и издржливи и безбедни за децата.2. На ергономски U-облик четка главата е погодна за формата и механика на деца забната структура.Дизајниран за деца деликатна непцата и чувствителни заби.3. 360-степен меки рабови околу забите, обезбедување удобно четкање чувство, ефективна длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, и заштита на деца забната глеѓ.4. Интересен дизајн го прави лесно и забавно за децата на возраст од 2 и погоре, за да ги измијат забите.Се привлечат децата да падне во љубов со четкање на забите.5. Лесен за употреба.Стискаш на паста за заби и се тресат тоа во устата за чистење на забите.лесен и удобен.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење Опис : Материјал : Silicone Size : Како shown Include : 1 x Деца У Облик Четка за заби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76

Луксузен Одмор Масажа Стол Мулти Функција Интелигентни Слободно време за Чаир, Троседот Луксузни Електричен

1 Масажа моторот може да се прилагоди за да ви помогне да се опуштите и да се промовира циркулацијата на �

DEN 1166.40

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу�

DEN 252.00