• Новак
XSlive Мемориска Пена Грлото на Перница за Врат Поддршка Ортопедски Контура Перница за Спиење на Страна Грб на Стомак Sleeper Ублажување на Вратот Рамена Болка

XSlive Мемориска Пена Грлото на Перница за Врат Поддршка Ортопедски Контура Перница за Спиење на Страна Грб

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет на Мемориска Пена Перница : контура направени од memory пена,вклучени грациозен и дише поставата и кожа-friendly pillowcase.Бавен раст функција рамномерно дистрибуира притисок за поддршка на главата и вратот.Ергономски Дизајн : Memory пена перница може да одговара на кривата на глава и врат,централен регион помага да се лулка на главата за оптимална поддршка.Контура облик можат да се ослободат од непријатноста на рамото и вратот,нека имате убаво да спие.Повеќе Спиење Позиции : Специјален дизајн,големина мерка 20x12x4/2.3 инч.контура перница е поделена во различни области,и одговара за назад sleeper, од страна на sleeper или на желудникот, sleeper.На потонатиот место покрај перница е само право за рака.Добар Подарок : контура може да се ублажат врат и рамена болка,да ви помогне да имаат добра спиење особено откако еден ден се зафатени со работа.Тоа е исто така добар подарок за постарите лица,студенти,и некои личност чиј врат и рамо непријатно.Перат Pilowcase : отстранлив pillowcase дизајн со кој се спречува дамки и го продолжува работниот век на пена грлото на перница.На pillowcase може машина за перење,но мемориска пена внатрешна не може да перење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

50 Литри Корпа за Ѓубриво Гимнастик Градина Чување на Отпадот Кутии за Ѓубре може да Пластични Кутии за Складирање

Боја : Црна Материјал : ПП, железо : 36 кг Пакет вклучува : 1 X Ѓубриво Гимнастик .Отворено за складирање Ѓубр

DEN 472.80