• Новак
Пилула Машина, Мала Големина Еколошки Пилула Splitter Nontoxic Невкусна за Дома за Патување

Пилула Машина, Мала Големина Еколошки Пилула Splitter Nontoxic Невкусна за Дома за Патување

DEN 182.16

Достапност
Достапно за нарачка

[Лесен за Употреба] Употреба на оваа пилула машина за постојано ротира и мелење, можете лесно може да се мелење парична казна во прав, кој е лесен за употреба. [Преносни] Мал во големина, преносни, не заземаат простор, лесно за чување, и погодна за семејството употреба, патување употреба, и надвор од домашна употреба. [Nontoxic Невкусна] Направени од високо квалитетни материјали, пилулата машина е nontoxic, невкусна, здрава и еколошки. [Висока Температура Отпорни] Оваа пилула машина е отпорна на висока температура, не е лесно да избледи, и не е лесно да се промени бојата. [Сечилото] медицината е намалување од нерѓосувачки челик сечилото, и не ќе биде тешко да се проголта, бидејќи таблети се премногу големи.Функција : 1. [Сечилото] медицината е намалување од нерѓосувачки челик сечилото, и не ќе биде тешко да се проголта, бидејќи таблети се премногу големи.2. [Висока Температура Отпорни] Оваа пилула машина е отпорна на висока температура, не е лесно да избледи, и не е лесно да се промени бојата.3. [Nontoxic Невкусна] Направени од високо квалитетни материјали, пилулата машина е nontoxic, невкусна, здрава и еколошки.4. [Лесен за Употреба] Употреба на оваа пилула машина за постојано ротира и мелење, можете лесно може да се мелење парична казна во прав, кој е лесен за употреба.5. [Преносни] Мал во големина, преносни, не заземаат простор, лесно за чување, и погодна за семејството употреба, патување употреба, и надвор од домашна употреба.Спецификација : Предмет Тип : Пилула Cutter Material : Plastic Applicable Сценарија : Дома, на Патување, надвор од Домашна Употреба Пакет Листа : 1 x Pill Машина.

Спецификацијата

Item Type:
Pill Cutter
Material:
Plastic
Applicable Scenarios:
Home, Travel, out of Home Use
Package List:
1 xPill Cutter :

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76