• Новак
3 Поставете Удар Игла Стартер Колекции, Огледало DIY Занаети, Удар со Игла Текстил, со Шема, Предиво, Везови Карики за Килим-Удар, Дрво Удар Игла, Бела Латекс, Ножици, 3 М

3 Поставете Удар Игла Стартер Колекции, Огледало DIY Занаети, Удар со Игла Текстил, со Шема, Предиво, Везови

DEN 691.20

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно и Корисни Занает : Оваа симпатична уметности и занаети почетник удар игла везови комплет доаѓа со три печатени обрасци и може лесно да се следат инструкциите за да се направи креации во ниеден момент!На удирање област не е голема, така вашето дете ќе биде возбуден за да се заврши проектот и нема да се изморуваат во средината.Специјални Огледало Декорација : Различни од обичните удар игла уметност, мала огледало (2.6 инчи) е создаден во средината на овој модел.Работата конечно може да се направи во два вида на велур ефекти : намалување куп или looped куп.Смисла на остварување ќе ги прават да се чувствуваат горди на мини огледала што може да биде подоцна се користат како ЅИД ДЕКОРАЦИЈА или како ПОДАРОЦИ.Пакет & Големина : Овој занает комплет доаѓа со се што ви треба да се направи 3 симпатична удар игла мини ретровизори : 3 печатени удар платно (Шема со големина од 10") , Конец, Дрво Удар игли, Игли threader, Везови обрачот (8.6") , Филц ткаенина, Ножици, Бел Лепак, Филц лепило, Лепак scraper и Наставата прирачник.Материјалот е безбедно за деца со лесен-за-следење на инструкциите што го прави ова е совршено почетнички Удар игла за полнење.Најдобрите Колекции : НАШАТА УДАР ИГЛА е направен од нерѓосувачки челик рефил и висок квалитет на бука.Тоа е потрајни од бакар рефил и нема да се деформира.Пенкало цевка трчање низ целиот пенкало е помеко кога се прават работи од удар игла само со метал пенкало главата.Професионални 100% памук УДАР КРПА, печатени со обрасци, многу погоден за почетници.На ПРЕДИВО од секоја група на обрасци е рачно завиткан со картон, па таму нема да има проблеми на knotting.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Оваа неверојатна занает комплет доаѓа во Платно торба и тоа ќе го направи совршен подарок !Добие овој сет за вашата ќерка, внук, или goddaughter, за родендени, Божиќ, и секој празник, и остатокот увери дека тие ќе апсолутно сакам!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20