• Новак
MACHEREY-NAGEL 760801.46 NUCLEODUR Сфингата RP HPLC Колоната, Аналитички, 5µm, 125 mm Должина, 4.6 mm ID, L1-L11 USP

MACHEREY-NAGEL 760801.46 NUCLEODUR Сфингата RP HPLC Колоната, Аналитички, 5µm, 125 mm Должина, 4.6 mm ID, L1-L11

DEN 21495.60

Достапност
Достапно за нарачка

Различни селективност врз основа на добро балансирана bifunctional површината покриеност.Widens опсегот за метод за развој врз основа на дополнителни p-p интеракции.Погоден за LC/MS поради ниските крварење карактеристики.NUCLEODUR е целосно синтетички тип Б силициум (силициум на 3-та генерација) нуди многу напредни физички својства : Потполно сферични честички форма.Извонредна површината микроструктурата.Висок притисок стабилност.Ниска метал содржина.NUCLEODUR како држава-of-the-art силициум е идеална основа материјал за модерна HPLC фази.Тоа е резултат на MACHEREY-NAGEL е пионерски истражувања во хроматографија за речиси 50 години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20