• Новак
Pinsofy Хартија 20pcs Шупливи Првенство Картичка, Свадба Име Место Картички, Згодна Банкет за Партија Церемонијата Свадба(Розева)

Pinsofy Хартија 20pcs Шупливи Првенство Картичка, Свадба Име Место Картички, Згодна Банкет за Партија Церемонијата

DEN 1176.00

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Материјал : Хартија Тежина : Околу.Многу згодна и убава чаша картичка, украсени на купот, може да додадете многу убави на вашата страна / партија / свадбата.Стави името на гости во празно место, ако треба.Ќе вообичаено вашиот ѕид и да уживаат секој ден со добро расположение.со овие местото картичка поставете го прави навистина забавна.Ви благодариме за вашето разбирање.хартија, луксузни со убав изглед. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Овие убави место картички ќе дадат елегантна и исклучителен начин да било посебна прилика како што банкет, партија, церемонијата и собир.хартија, луксузни со убав изглед.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.16g Големина : (приближно) 11*7cm/4. Употреба - се користи како вино стакло картичка, табела картичка, име на картичката, место картичка, итн.Нека вашите гости да се чувствуваат уникатен и тоа ќе го направи вашата партија во домот.Овие убави место картички ќе дадат елегантна и исклучителен начин да било посебна прилика како што банкет, партија, церемонијата и собир.Мали и таписерии, кои ќе седат убаво на вино и вода во чашата.Совршен декор на врвот на една чаша со вино.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76