• Новак
Хексадецимален месо тело Вежба Малку, ХСС Обложени Чекор Вежба Малку Лим Електрични Вежба Додатоци (#3)

Хексадецимален месо тело Вежба Малку, ХСС Обложени Чекор Вежба Малку Лим Електрични Вежба Додатоци (3)

DEN 208.56

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за сечење дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, бронза, алуминиум и повеќе.Идеален за сечење дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, бронза, алуминиум и повеќе.Изработени од high speed челик, тешко, wearproof и издржливи.Се справи со титаниум обложена, намалување на триењето и топлина.Единствен чекор структурата го прават тоа можно да се отвори различни големина на дупки.Во споредба со обичните пресврт вежба, не е лесно да се скрши.Опис : ХСС Чекор Конус Титаниум Позлата Вежба Малку Дупка Машина, е направен од висок квалитет на ХСС челик со титаниум обложена да се намали триењето и топлина, која се користи за да се намали тенки железо плоча, алуминиумски материјал, изолација плоча, ПВЦ плоча и повеќе.Единствен чекор структурата го прават тоа можно да се отвори различни големина на дупки.Карактеристики : Материјал : HSS4241 Површински Третман : Титаниум Позлата се Справи со Облик : Хексадецимален Боја : Жолта Малку Тип : #1 - 3-12mm, #2 - 4-12mm, #3 - 4-20mm, #4 - 4-32-милиметри (Изборен)Пакетот Вклучува : 1 x Чекор Вежба Малку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат