• Новак
Аксиома Меморија Solutionlc Аксиома 1000Base-Sx Sfp Transceiver За Смрека - Srx-Sfp-1Ge-Sx - Страна Аксиома Меморија Solutionlc - Prod. Класа: Мрежен Хардвер/Repeater / Transceiver

Аксиома Меморија Solutionlc Аксиома 1000Base-Sx Sfp Transceiver За Смрека - Srx-Sfp-1Ge-Sx - Страна Аксиома

DEN 1384.80

Достапност
Достапно за нарачка

Мрежниот Хардвер.Repeater / Transceiver.Аксиома Меморија Solutionlc Аксиома 1000base-sx Sfp Transceiver За Смрека - Srx-sfp-1ge-sx - Производ од Класа : Мрежен Хардвер/ Repeater / Transceiver Аксиома меморија solutionlc аксиома 1000base-sx sfp transceiver за смрека - srx-sfp-1ge-sxaxiom 1000base-sx sfp transceiver за смрека - srx-sfp-1ge-sx Производителот : Аксиома Меморија Solutionlc .Manufaturer-Дел-# : SRXSFP1 GESX-СЕКИРА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Огледало Кабинети Бања, Цврсто Дрво Ѕид-Монтирани Кабинет, Интелигентни Одделно Складирање Кабинет, Бели Три-Боја

Двебоја на мека светлина убавина, 360° осветлува вашата убавина 12 V нисконапонски светлина лента, целосно

DEN 2335.20