• Новак
LoveinDIY DIY Капчиња Предиво Колекции,Волкот Везана Latch Кука за Полнење Недовршени Crocheting Килим Предиво Перница Везови Тепих Сет

LoveinDIY DIY Капчиња Предиво Колекции,Волкот Везана Latch Кука за Полнење Недовршени Crocheting Килим Предиво

DEN 784.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е DIY Недовршени Сет за Latch Кука Колекции, треба да биде завршена со себе.Ова е еден вид на прирачник за работа слична на крстот бод, и почетници може брзо да го совладате.Празно везени крпа со црвено-наредени мрежа за лесно пребројување на гласовите.Пакетот вклучува везови теми, боја картичка, везени крпа, капчиња куки и instrustion.Можете да направите вашиот сопствен перница мат, килим, тепих, tapestry, троседот перница и така натаму.Одличен подарок за семејството и пријателите.Опис : Тоа е DIY Недовршени Сет за Latch Кука Колекции, треба да биде завршена со себе - Ова е еден вид на прирачник за работа слична на крстот бод, и почетници може брзо да го совладате. - Празно везени крпа со црвено-наредени мрежа за лесно броење - Пакетот вклучува везови теми, боја картичка, везени крпа, капчиња куки и instrustion. - Вие може да направите вашиот сопствен перница мат, килим, тепих, tapestry, троседот перница и така натаму.Одличен подарок за семејството и пријателите.Спецификација : - Материјал : Акрил, Крпа Големина : Прибл. 75 х 57 см / 29.5 x 22.4 inch Package Вклучува : 1 Сет на Latch Кука Kits Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00