• Новак
2012 Topps Серија 2 Бејзбол КОМПЛЕТЕН СЕТ 330 Картички (331-660) СТРАНА СРЕДЕНО - Вклучува Дерек Jeter, Алберт Pujols во Ангели џерси, Тим Lincecum, Еван Longoria, Чејс Utley, Џим Thome, Бери Жито, Т

2012 Topps Серија 2 Бејзбол КОМПЛЕТЕН СЕТ 330 Картички (331-660) СТРАНА СРЕДЕНО - Вклучува Дерек Jeter, Алберт

DEN 594.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ју Darvish Дебитант картичка!.Yoenis Cespedes Дебитант картичка!.Ова е 2012 Topps Бејзбол Серија #2 заврши нане рака средено 330 картичка (#331-660) во собата.Натоварени со вашите омилени ѕвезди вклучувајќи ги и Дерек Jeter, Алберт Pujols во Ангели џерси, Тим Lincecum, Еван Longoria, Чејс Utley, Џим Thome, Бери Жито, Тод Helton, Дејвид Ортиз, Мани Ramirez, Џо Mauer, Daisuke Matsuzaka, Карлос Beltran, В. В. Sabathia, Принцот Fielder во Тигри џерси, Buster Posey, Џастин Verlander, Dustin Pedroia, Ichiro Suzuki, Стивен Strasburg, Џои Votto, Алекс Родригез, Ленс Berkman, Робинсон Cano, Тим Lincecum, Еван Longoria и многу повеќе!Многу дебитант картички вклучувајќи Ју Darvish, Yoenis Cespedes, Мајкл Швимер, Norichika Aoki, Hisashi Iwakuma и другите!!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат