• Новак
Furnhome 3 PACK 66L Облека Складирање Организатор Кантите Контејнери , Оксфорд Ткаенина Челична Рамка Складирање Кутија за Ќебе Облека Складирање со Количка Јасно Прозоре

Furnhome 3 PACK 66L Облека Складирање Организатор Кантите Контејнери , Оксфорд Ткаенина Челична Рамка Складирање

DEN 1343.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Пластовидно&Расклопна】 : Вграден-во здрав челична рамка.Секогаш имајте добар форми,може да се стави над/под која било друга организација.Тоа може да биде укината и лесно да се чуваат кога не е во употреба, Тоа не окупираат секое домаќинство простор. 【Двонасочна Патент&Јасно Прозорец Дизајн】 : Напред и на врвот на кутијата се дизајнирани со двојно патентите за лесно складирање на облека, листови и други предмети за домаќинството.Пред транспарентен прозорец ви овозможува да ја видите содржината внатре во поглед без отворање. 【Висок Квалитет на Оксфорд Ткаенина】 : Водоотпорен Оксфорд материјал & ПВЦ за заштита на објекти од влага, мирис или прашина.Имаат подолг живот од оние во не-плетени ткаенини материјал.Можете да ги избрише чување на кутии со крпа за да лесно се чисти нив. 【Запечатени и Лесно да се Движите】 : Со засилен две страни се справува да се направи тоа практично да се спроведе.На здрав патент се отвора и затвора без проблеми во секое време.Овозможува брз пакување/отпакувањето.Не грижете се за лоша контрола на квалитетот-скршен патентите. 【Мултифункционален употреба】:Различни складирање простори се погодни за чување облека, празник украси, книги, детски играчки, соби, студија соби, канцеларијата на кабинети или под креветот.Тоа ќе ви помогне да ги организирате и да ги чува песните и ги зголемува вашиот простор за складирање.Ви помогне брзо да се организираат вашиот плакар и спалната соба за да се направи тоа да се среди и уреден.Издржливи се справува може да ви помогне да се движат на кутии лесно.Погоден за плакари,cloakrooms,спални соби,спални, lofts и така натаму.Може да Содржат пешкири,облека,утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки,книги и така натаму. 600 D оксфорд ткаенина со водоотпорен слој & отстранлив челична рамка и на дното одбор ќе ви овозможи да се мијат торба кога стана валкан.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00

Детето роденден Адвент Календар,Диносаурус Доаѓањето Подарок за Деца со 24 Изненадувања,Кои Вклучуваат 22 Диносаурус

【Ќе Добиете】:22 Диносаурус и 2 Мини Поп Fidget Играчки Keychain.Тоа е Одбројување Одмор Подарок за Зголемување

DEN 119.76