• Новак
(25) 7/8x9 Хексадецимален Завртки (Делумно Навој) Обична Завртки Асортиман Комплет Наместен

(25) 7/8x9 Хексадецимален Завртки (Делумно Навој) Обична Завртки Асортиман Комплет Наместен

DEN 3586.80

Достапност
Достапно за нарачка

Квалитетот гром комплет, ѕвезда главата завртки, орев возачот организаторите покажуваат значителна сила и висока отпорност на абење.НАШИТЕ ПРОФЕСИОНАЛНИ ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН НОГА ГРОМ често се наоѓа во позиција што го прави болт комплет подложни на корозија и затоа е очигледен избор и во однос на тежината на енергија, изглед и перформанси.НИЕ НУДИМЕ на ГОЛЕМО МЕТРИЧКИ ХАРДВЕР АСОРТИМАН : Хексадецимален Завртки, Машина Завртки, дрвени завртки, Превоз Завртки, Заостануваат Завртки, Дрвени Завртки, Лим Завртки.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БОЛТ ПОСТАВИ СЕ СИГУРНИ И ТРАЈНИ и се користи во многу апликации.FASTENERS - НАЈДОБРО РЕШЕНИЕ ВО ПОПРАВКА РАБОТИ!Голем број од метрички хардвер ви овозможува да се купи гром завртка асортиман, подлошки, навртки, завртки за дрво, замена на делови, креветчето хардвер, кои се достапни во различни стилови и материјали.Затоа, дури и кога се користи во тешки услови со висока влажност се одликува со издржливост и сигурност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат