• Новак
Премиум Изолирани Храна Испорака Торба, Храна Испорака Торба, Водоотпорен угостителската дејност Снабдување Торба за Топла Храна Испорака - Премија Храна Потопли?

Премиум Изолирани Храна Испорака Торба, Храна Испорака Торба, Водоотпорен угостителската дејност Снабдување

DEN 350.40

Достапност
Достапно за нарачка

ИЗОЛИРАНИ ХРАНА ИСПОРАКА ТОРБА - храната транспорт торба е опремен со дебел слој на изолација, овозможувајќи идеални услови за одржување на топло предмети топла следниот пат кога ќе одите во продавница, се изолирани торба работите да бидат свежи.Пикник датуми, ручек на работа, намирници шопинг - листа на апликации е бескрајна!Бонус : торба е совршен за секоја комерцијална употреба и храна испорака на услуги како uber јаде, doordash, Grubhub, Postmates, Shipt и instacart.ЛЕСНО ДА се НОСАТ - Ние сме вклучени повеќе ремени и се справува со тоа да се направи полесно да се носат во торба во сите ситуации.Дебел слој на изолација чува вашите топли оброци топла и ладна храна кул.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ТОРБА - Нашите изолирани торби се направени со висок квалитет полиестер ткаенини, екстра дебели ЈП пена за изолација, алуминиумска фолија лагер, и на највисоко крајот патентите за да се обезбеди траен, здрав торба која го чува храната топла ИЛИ ладна, подолго!.За време на транспортот, безбедно затворени термо торба спречи истекување да се избегне месинг до вашиот автомобил!Во случај на храна кутии истури внатре, само исплакнете ги со вода и ти си сето тоа е направено!Надворешноста на чантата се направени од водоотпорен најлон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат