• Новак
Surebuy Рокер Сензор Модул, Копчето Џојстик Носат-Отпорни, Обезбедува Добар Допир Чувство за Вита PSV 2000 за Замени Скршен Еден

Surebuy Рокер Сензор Модул, Копчето Џојстик Носат-Отпорни, Обезбедува Добар Допир Чувство за Вита PSV 2000

DEN 1120.80

Достапност
Достапно за нарачка

Флексибилни и компактен дизајн, така што тоа е лесно да се инсталира, нема да влијаат на работата.Круг на допир копче одговара за ергономски дизајн за да се гарантира добро чувство на допир.Совршена замена дел да го замени скршени еден.Аналогни 3 D искуство ви помогнат да го контролираат вашиот игра пофлексибилно и прецизно.Висок-квалитет и носат-отпорни материјали обезбеди повеќе кликне.Опис : Овој производ со висок квалитет и супер перформанси е добро решение за да repalce искршена една или добар дел да се DIY џојстик како ви се допаѓа.Аналогни 3 D круг копчето одговара за вас прсти и да се обезбеди една прекрасна игра оперативен.Карактеристики : Круг на допир копче одговара за ергономски дизајн за да се гарантира добро чувство на допир.Аналогни 3 D искуство ви помогнат да го контролираат вашиот игра пофлексибилно и прецизно.Флексибилни и компактен дизајн, така што тоа е лесно да се инсталира, нема да влијаат на работата.Висок-квалитет и носат-отпорни материјали обезбеди повеќе кликне.Совршена замена дел да го замени скршени еден.Карактеристики : Материјал : ABS Модел : за PSV2000 Игра машина додатоци тип : игра џојстик Тежина : 3g Големина : 2*2*2cm/0.79*0.79*0.79 во Пакет Листа : 1 * Аналогни 3 D Џојстик Копче за PS Вита PSV 2000 година.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00