• Новак
COSOOS Двојна Безжичен Полнач и Двоен Безжичен Полнач со Адаптер Пакет

COSOOS Двојна Безжичен Полнач и Двоен Безжичен Полнач со Адаптер Пакет

DEN 455.04

Достапност
Достапно за нарачка

▶【1 Безжичен Полнач за Повеќе Уреди】*Надградена верзија, нема лого на површината на полнење подлога, да ви даде среди и чистење во потрага*, Адаптер не се вклучени.Нема повеќе неуредна кабли, оваа безжична полнење подлога може да се наплаќаат 2 уреди со најмногу 10 W супер брзо полнење во исто време.Можете да го полните вашиот i Phone и Airpods исто време ако имате повеќе од 2 Чи-от уреди.Ве молиме да го користите повеќето соодветни адаптери за најдобри полнење резултати. ▶【3 Полнење Режим & Широк Компатибилност】2 големи бакарни калеми за пошироката полнење површина од останати двојна безжичен полнач, и линијата на моделот ви помага да го најдете најдобриот полнење позиција лесно.Оваа Чи безжично полнење работи со сите Чи-от за уредот, брзо полнење до 10 W за Samsung Галакси S10, S10+, S10 E, Забелешка 9, S9, S9 Плус, Note 8. 7.5 W за i Phone 11/11 Pro/11 Про Max/ X/ XS/ XS Max/ XR/8/8 Плус и 5 W стандард за безжично полнење за Air Pods Про, Галакси пупки и Сите други Чи-от уреди. ▶【Случај Пријателски】Нашите безжичен полнач е погоден за телефонот случај која е во рамките 10мм/0.39 инчи, Но за поефикасно полнење, ние се уште ви препорачуваме да се отстрани случај пред полнењето. (Метални додатоци или кредитни картички ќе се меша со полнење). ▶【Безбедно Полнење】ексклузивна технологија за елиминирање на зрачење ризици поврзани со безжично полнење.Повеќе технологијата за заштита за да се ограничи максимална температура до безбеден спектар, заштита и безжичен полнач и телефонот да бидат оштетени.Анти-отпуштен материјал, исто така може да се заштити вашиот телефони од кој било оган инцидент.Вашиот телефон ќе биде целосно безбедни во нашата полнач. 【Она што Ќе Добиете за】ќе добие 2 x Двојна Безжичен Полнач Подлога, 1 x 18 W брзо Ѕид Полнач, 1 x USB Тип C Кабел, 1 x Прирачник за Корисникот. 1 полнач за повеќе уредот.совршен за семејството, пријател и колега.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

RF Тавански Вентилатор Далечински Управувач за Полнење, Брзината на Вентилаторот и ON/Off Контрола на Вентилатор,

Добро за сите AC таванот фанови.Две оптоварување излези, еден за контрола на вентилаторот и уште еден за �

DEN 1535.76

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу�

DEN 252.00