• Новак
Trunab Изолирани Храна Испорака Ранец со Страна Поддршка Одбори и Отстранлив Внатрешна Dividers, Водоотпорен Испорака Торба Задржи Топло/Ладно за Велосипед Испорака, Uber ?

Trunab Изолирани Храна Испорака Ранец со Страна Поддршка Одбори и Отстранлив Внатрешна Dividers, Водоотпорен

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

DUARABLE & ВОДООТПОРЕН - надворешноста на нашите кулер ранец е направен од тешки-должност водоотпорен материјал кој ќе не е лесно да се rip, солза или нула.БРЗ ПРИСТАП - 2 отстранлив поместена dividers се подели на главниот оддел во 3 соби, можете да го прилагодите според вашите потреби.Пред-вчитување ранец го прави лесен за пристап до сите на вашите работи, додека одржување на организирани.LEAKPROOF & ИЗОЛИРАНИ - На внатрешната изолација се згусне ЈП пена и лесна топло-притискање на leakproof лагер работи заедно за да се задржи нешта ладна или топла, за неколку часа и проверете дали анти-протекување.И ДИЗАЈН - што Содржат два страна пијат носители, само да подготви линии, така што вашиот пијалоци остане каде што тие се додека се во движење.Рефлексивни ленти на предната и страни на испорака торба за безбеден превоз.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - Димензија : 12"*8"*15", 12.5"* 8.5 "*16.5", 13"*9.4"*15.7",14.6"*10.4"*18.3".Голем главниот оддел обезбедува пространа простор за вашите оброци, овошје, пива или високи пијалоци.Идеална за пакување на оброци и пијалоци за лица, плажа, пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено.Исто така може да се користи за Uber Јаде, Grubhub, Door Dash и Postmates.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

RF Тавански Вентилатор Далечински Управувач за Полнење, Брзината на Вентилаторот и ON/Off Контрола на Вентилатор,

Добро за сите AC таванот фанови.Две оптоварување излези, еден за контрола на вентилаторот и уште еден за �

DEN 1535.76

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу�

DEN 252.00