• Новак
Предатор Итни 3 вати TIR LED Светло Бар 55 во Забавува Камион светлина бар STOP & ПРЕТВОРИ ФУНКЦИЈА (Жолто)

Предатор Итни 3 вати TIR LED Светло Бар 55 во Забавува Камион светлина бар STOP & ПРЕТВОРИ ФУНКЦИЈА (Жолто)

DEN 16318.80

Достапност
Достапно за нарачка

2 Задна Кочница/Претвори светла на задната страна од lightbar/ Генерација 4 ТРИ вати TIR LED технологија/ 15 Избор Флеш Модели.Напон : 12 VDC/ Себе содржи внатрешни flasher/ Способност за контрола на предните и задните одделно.Низок профил, алуминиумски домување/ Целосно Водоотпорна/ 4 Led диоди во секој модул.Екстремни Улички!Целосна страна покриеност!. 3 година произведува дефект гаранција.Големина 55in L x 5.5 во W x 3во H.

Спецификацијата

12 Volt / 6.50 amps at peak. Predator TIR Emergency 3 watt LED Light Bar 3 WATT LEDs Generation 4 THREE watt LED technology - Ability to control front and rear separately Extreme Alleys! Full side coverage! DUAL COLOR ALLEYS & TAKEDOWNS (1ST COLOR IS BAR COLOR, FLIP A SWITCH AND GOES STEADY WHITE) Built in arrow stick - Includes 12 feet of cable to switch box - Includes switch box - Includes gutter brackets for mounting Read more :

Со стоката дадена додека купуваат