• Новак
Гориво Инјектор Ракав Првенство Смена Installer Комплет Одговара за Ford Powerstroke 6.0 6.4 L L 2003-201 4pcs

Гориво Инјектор Ракав Првенство Смена Installer Комплет Одговара за Ford Powerstroke 6.0 6.4 L L 2003-201 4pcs

DEN 1807.68

Достапност
Достапно за нарачка

Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени. ☀☀ Уникатен Дизајн : во Споредба со конкурентни производи, овој 6.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.4 L инјектор купот се изработени од тврд челик, кој е често тешко да допрете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00