• Новак
JF-XUAN 50pcs Адаптер Одбор USB да се НАТОПИ Женската Глава Мини-5P Patch да се НАТОПИ 2.54 mm Адаптер Одбор на самото Место Steuermodul Кола

JF-XUAN 50pcs Адаптер Одбор USB да се НАТОПИ Женската Глава Мини-5P Patch да се НАТОПИ 2.54 mm Адаптер Одбор

DEN 1039.20

Достапност
Достапно за нарачка

1. Производот треба да биде широка, производи со висока енергетска ефикасност, долг живот, ниска потрошувачка на енергија,. 4. Модул е мал, лесен за носење и употреба;. 3. 100% квалитет. 2. Тоа е лесен за употреба , заштеда на енергија и издржливи.Почитувани клиенти, постојат толку многу производи во оваа продавница, можете да го изберете вашиот омилен производи овде.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.Опис : Мини USB е еден од најчестите USB интерфејси во моментов.Во споредба со стандардниот USB, Мини USB е помала и соодветна Компатибилен со мали електронски уреди како што се мобилни уреди.Тоа има широк опсег на употреба.Овој модул е лесно да се трансформира во конвенционалните НАТОПИ 2.54 mm игла, кои во голема мера го олеснува вашата апликација.Пакет се вклучени : 50 x USB да се НАТОПИ адаптер board Dear клиенти, постојат толку многу производи во оваа продавница, можете да го изберете вашиот омилен производи овде.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00