• Новак
YCJB Андроид 10.0 Стерео во Автомобил за Jeep Compass 2006-2010 GPS Навигација 2 Din Радио 9 MP5 Мултимедијален Плеер Видео Приемник Тракер со 4G WiFi SWC DSP Carplay,8core 4gwifi 4+64gb

YCJB Андроид 10.0 Стерео во Автомобил за Jeep Compass 2006-2010 GPS Навигација 2 Din Радио 9 MP5 Мултимедијален

DEN 2378.40

Достапност
Достапно за нарачка

Rear view camera(опционално).АНДРОИД АВТОМОБИЛ СТЕРЕО : најновите Андроид 10.0 поддржува GPS/Bluetooth 4.МУЛТИ-ФУНКЦИИ : интегриран автомобил стерео МИКРОФОН во Андроид 10.На две-зона функција ви овозможува да се игра радио/USB/SD музика додека навигација.0 Конфигурација : 1 GB / 2 GB / 4 GB RAM меморија, 16 GB / 32 GB / 64 /128 GB ROMResolution : 1920 * 1080/1024 * 600 Screen Интернет : 4 G /5 G/ Wifi / USB / hotspot Screen : 2.Ултра-јасно видео репродукција, замислете визуелен празник!Можете да ги зачувате сите вашите омилени канали и да слушате вести, музика и емисии во секое време.повеќе languages Navigation вклучува : Домаќин (екран)Сите додаток и линии. Овој автомобил стерео радио GPS навигација сателитска играч е само компатибилни со Jeep Compass 2006 2007 2008 2009 2010.Продавачот ќе потврди за вас без разлика дали тоа е компатибилна со вашиот автомобил во прв пат.АВТОМОБИЛ МУЛТИМЕДИЈАЛЕН ПЛЕЕР : 9-инчен or10-инчен 2.0 оперативен систем, ефикасна quad-core / octa-core процесор со 1 GB / 2 GB / 4 GB RAM меморија, 16 GB / 32 GB / 64 GB/128 GB ROM, со одлични перформанси, побрз и постабилен.0 (музика и hands-free повици)/WLAN/4 G/1080 P видео/full РКА излез/USB/поголеми IPS екран на допир/огледало врска/воланот контрола/обратен image /Возило информации/Мулти-јазик/Plug and play, поддршка надворешни DVR/TPMS/OBD2/DAB+/Carplay/Цртичка Cam, итн.ПОГОДЕН МОДЕЛ : автомобил аудио MP5 играч применливи за Jeep Compass 2006-2010, ве Молиме бидете сигурни дека ќе имаат правилен облик/стил ОЕМ единица пред купување.ПОДДРШКА за GPS НАВИГАЦИЈА : автомобил MP5 играч интегрирани во GPS модул поддржува онлајн и офлајн навигација апликации од Google Play примена на пазарот.Со ажурирани податоци во навигацискиот стан, нема да се изгуби повторно додека возите.Оперативен систем : Android 10.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат