• Новак
Fitbug Воздух Bluetooth Фитнес и Wellness Активност Tracker Компатибилен со iPhone 4S/5/5S/5В, iPad 3/4/Мини и Samsung Galaxy S4/S4 Mini/Galaxy Note 8.0 - Црна

Fitbug Воздух Bluetooth Фитнес и Wellness Активност Tracker Компатибилен со iPhone 4S/5/5S/5В, iPad 3/4/Мини

DEN 2037.60

Достапност
Достапно за нарачка

Да си поставите цели и Ki K - вашиот дигитален тренер - плус Fitbug Воздух ќе ви помогне да стигнат до нив.Ги пратите на вашиот движење, она што го јаде и Fitbug ќе се создаде персоналните цели за да се пресече секоја недела.На Fitbug доаѓа со вашиот личен дигитален тренер Ki K, што ги мотивира да се движите повеќе, спијат подобро и да јадат добро.Поддршка и охрабрување Ki K тренери вас да остане на вистинскиот пат со испраќање на мотивирање на порака преку е-маил и текстуални.Карактеристики : Fitbug Воздух песни вашите чекори, растојание одеше, калории изгори и спиење ќе ви помогне да губат телесната тежина, се техник и се чувствуваат подобро да ја Испратите вашата чекори и спиење податоци безжично со компатибилни паметен телефон или таблет, или преку изборен dongle кои приклучоци во PC/Mac На Fitbug доаѓа со вашиот личен дигитален тренер Ki K, што ги мотивира да се движите повеќе, спијат подобро и да јадат и Можете да го носат на Воздухот (достапни во црна, розова, виолетова или сива) на вашиот појас користење на клипот прилог, или во вашиот џеб.Fitbug Активност Tracker за паметни телефони Уреди Се техник, поздрав и посреќен со Fitbug.Три режими за да го синхронизирате вашиот активност безжично На Fitbug Воздухот нуди три начини за да го синхронизирате вашиот активност безжично да го Fitbug Активност стан (достапна за симнување на компатибилни уреди од i Tunes), Како и добивањето на неделни извештаи за напредокот од страна на e-mail, вие може да видите на вашиот напредок на Fitbug Активност стан или вашиот PC/Mac како дел од Ki K.Од виртуелната прошетка предизвици и форуми за да стручни совети и здрава исхрана, рецепти во Fitbug Готвачот, Fitbug ќе се задржи на вистинскиот пат.Да ги следи вашите чекори се Носат во џеб големина Fitbug Воздух активност tracker во вашиот џеб или прикачена на вашиот појас со слободни спојувалка за каиш и 3-оската акцелерометар ќе прецизно да ги следи вашите чекори, калории изгори и воздржаност одеше.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу�

DEN 252.00