• Новак
Desoutter Агол Cordless Nutrunner, 5-15 Nm, 1/4 во. плоштад диск, 900 rpm - EABC 15-900

Desoutter Агол Cordless Nutrunner, 5-15 Nm, 1/4 во. плоштад диск, 900 rpm - EABC 15-900

DEN 1579.20

Достапност
Достапно за нарачка

Desoutter Агол Cordless Nutrunner, 5 - 15 Nm, 1/4 во.плоштад диск, 900 rpm Angle Cordless Nutrunner, 5 - 15 Nm, 1/4 во.плоштад диск, 900 вртежи во минута, со Desoutter, Модел# EABC 15-900 EABC 15-900 од Desoutter.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат