• Новак
YFQHDD Берберот Моќни Електрични Коса Clipper Сечилото Тример Професионални Коса Машина Губење на Машина за Сечење Фризура Прилагодливи Коси Рачката

YFQHDD Берберот Моќни Електрични Коса Clipper Сечилото Тример Професионални Коса Машина Губење на Машина за

DEN 5199.36

Достапност
Достапно за нарачка

Моќност Тип : Батерија/Електрични И Двете Работи.Напон : Глобална Универзална(110-240 V).Целна група : универзална.Косата Clippers - Професионални Коса Clippers за Мажи.Сечилото Материјал : не ' РЃОСУВАЧКИ STEELCharging Време : 3 HUsage Време : 160 Mins Power : 20 WProduct Големина на : 18.5*6*4.5 cm Men е Брада Ножици за Сечење на Косата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу�

DEN 252.00