• Новак
VIVOHOME Божиќ LED Осветлен 6ft Висина Гумени Воз со Дедо Мраз Елф и Снешко & 6ft Висина Гумени Дедо со Подарок Торба и Ирваси се кренат Отворен Двор Декорација

VIVOHOME Божиќ LED Осветлен 6ft Висина Гумени Воз со Дедо Мраз Елф и Снешко & 6ft Висина Гумени Дедо со Подарок

DEN 3047.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се СОЗДАДЕ ПРАЗНИЧНА АТМОСФЕРА - уникатен дизајн на VIVOHOME гумени двор декорација серија ќе ви даде вашиот двор радосна атмосфера; Тие се привлечат и задоволство на вашето семејство, пријатели, гости, и децата на обединување време; На трепкачки светла ги направи изгледа пореално да се подобри празник карактеристики.ВНАТРЕШНА LED СВЕТЛА - со вградениот LED светилки кои испуштаат бела светла, тие се совршени за ноќно дисплеи; празнична декорација вклопуваат хармонично со белците на снег дена во вашата градина, привлекување на децата и членови на семејството да уживаат во овој весели одмор заедно.БРЗО ИНФЛАЦИЈАТА Тие, исто така, доаѓаат со сметководствената торба за чување откако ќе се направи со нив, и компактен дизајн го прави лесно да се носат и се чува во мали простори.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН - Направен од високо-квалитет полиестер материјал, тие не се безбедни и трајни производи за употреба; Давање вие одлично корисничко искуство со ниско ниво на бучава кога го користите, без разлика внатрешна или надворешна; проширена кабелот за напојување е погоден за вас да се стави во различни места, како што се градина, тревник, дворот, двор, патио, и така натаму.СТАБИЛНА ПОДДРШКА - пакетот содржи јажиња и земјата удели да се обезбеди дополнителна поддршка, така што тие се многу стабилен кога се користи надвор; Постои патент на површината, ве молиме не заборавајте да zip тоа до пред inflating, со што ќе се обезбеди печат перформанси и инфлацијата ефект на Божиќ декорација.Како ќе се создаде возбудлив и незаборавен Божик со вашето семејство и пријателите?Одговорот е да ве поздравам нив со прекрасна гумени украси!На VIVOHOME гумени Божиќ серија е идеален за украс за вашиот одмор.На атрактивен изглед и блескава светла за да ги прикажете некоја интересна атмосфера во која веднаш ќе се претвори вашата градина или двор во прекрасно место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00