• Новак
BestEquip Лим Кочница 3-Во-1 12-инчен,Смолкнување Притиснете на Кочница 20-Мерач Капацитет,Комбинација Лим Машина Цврста Градба,Shears и се Лизга Roll Машина за Стриже Свиткува?

BestEquip Лим Кочница 3-Во-1 12-инчен,Смолкнување Притиснете на Кочница 20-Мерач Капацитет,Комбинација Лим

DEN 7679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сите-Во-Едно Кочница Машина : Индустриски 12in 3-во-1 лим машина е паметен избор за продавници.Оваа машина е комбинација на три функции во една која се користи до малку подот и ја зголемува ефикасноста на работата.Цврста Конструкција : Овој 3-ВО-1 кочница на смолкнување се тркалаат има тешки леано железо рамка.На лизга тркалаат дел на смолкнување кочница тркалаат има појачани и полиран шахти за долг живот.Дизајниран да се изврши во суровата состојба и може да застане за подолг живот.Флексибилност .Max.Дебелина : 20 Ga.Max.Свиткување Агол : 90°.Max.Возен Дијаметар : 1.54. Индустриски 12-Инчен машина опрема со комбинација на цврстина на смолкнување, притиснете на кочница, и се тркалаат.На смолкнување прави директно намалувања до 12", додека притиснете на кочница може да се наведнуваат на 90 степени на материјал.Комбинацијата машина на цврстина на смолкнување, кочница и се тркалаат применува прилагодливи прст умира за тави и кутии.Тоа е паметен избор за секој металугрија продавница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве

DEN 1132.80